Moje konto Moje konto

Obszar i terminy dostaw

Dostawy

OBSZAR I TERMINY DOSTAWY

 

 

Obszar i termin dostawy są uzależnione od regionu i formy transportu. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje zarówno dla dostaw transportem własnym jak i transportem zewnętrznym.

 

 

Transport własny

Dostawy dla tej formy transportu realizowane są tylko w następujących gminach: Czerniejewo, Czerwonak, Dopiewo, Gniezno, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Łubowo, Mosina, Niechanowo, Nekla, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Września.

Dla Państwa wygody zamieszczamy również mapkę tego obszaru.

mapa_1.jpg

Zamówienie złożone do godz.17.00 dostarczymy już w następny dzień roboczy (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00-15.00. Zamówienia złożone po godz. 17.00 będą zrealizowane razem z zamówieniami z dnia następnego. Nie realizujemy dostaw w soboty, niedziele i święta.

Koszt Dostawy: 0 zł

 

Transport zewnętrzny

Dostawy dla tej formy transportu realizowane są na terenie całego Kraju. Odpowiednio spakowane i zabezpieczone zamówienie przesyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

 

Zamówienie złożone do godz.17.00 wyślemy maksymalnie do dwóch dni roboczy (od poniedziałku do piątku). Termin dostawy jest uzależniony od zaplanowanej trasy kuriera i nie mamy możliwości ingerowania w jej przebieg. Zamówienia złożone po godz. 17.00 będą zrealizowane razem z zamówieniami z dnia następnego. Nie realizujemy dostaw w soboty, niedziele i święta.

Koszt dostawy:

 

WAGA
ZAMÓWIENIA

TRANSPORT ZEWNĘTRZNY
kurier, paczkomat - cały kraj

Do 25 KG

19,99 ZŁ

Do 50 KG

29,99 ZŁ

Powyżej 50 KG

34,99 ZŁ