Moje konto Moje konto

CISOWIANKA WODA NIEGAZOWANA 700ML SZKŁO

4.79
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 29 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 1.1 kg

Producent: CISOWIANKA

Opis produktu CISOWIANKA WODA NIEGAZOWANA 700ML SZKŁO

Naturalna woda mineralna, nienasycona dwutlenkiem węgla, średniozmineralizowana.

Cisowianka to naturalna woda mineralna pochodząca z nałęczowskich pokładów wodonośnych. Jej historia jest nierozerwalnie związana z miejscem wydobycia- zielonym regionem Płaskowyżu Nałęczowskiego. Nizinny klimat, urocze i ciche zakątki to miejsce gwarantujące naszej wodzie harmonię minerałów, krystaliczną czystość i unikalny smak.
Cisowianka jest wodą średniozmineralizowaną. Oznacza to, że można ją bezpiecznie pić bez ograniczeń każdego dnia. Jest także wodą niskosodową- to ważne, ponieważ nasza codzienna dieta zawiera na ogół dosyć dużo sodu.

Cisowianka powstała w 1979r. Już od samego początku stała się bardzo popularną i lubianą wodą w regionie lubelskim (początkowo tylko tutaj była sprzedawana). W latach 80-tych Cisowianka trafiła na Śląsk, jako ekwiwalent za węgiel. Tu także szybko stała się bardzo popularna. Zapotrzebowanie na nią było tak duże, że zaczęła być towarem deficytowym. Początek nowego wieku to dla Cisowianki czas, w którym poznała ją cała Polska. Systematycznie zyskuje nowych zwolenników, będąc obecnie już drugą pod względem popularności wodą w Polsce! Jeden litr Cisowianki zawiera 714 mg składników mineralnych.

Wysoką jakość produktów oprócz zastosowania najnowocześniejszych linii do butelkowania wody, zapewnia rygorystyczny, wieloetapowy system kontroli produkcji, który nie pozwala dopuścić do sprzedaży produktów, które nie zostały poddane badaniom laboratoryjnym.
Cisowianka jest również systematycznie badana w niezależnych laboratoriach, takich jak Sanepid, Państwowy Zakład Higieny w Poznaniu.

Poleć produkt

:
:
: