Moje konto Moje konto

WHISKAS 1+ POKARM DLA KOTÓW Z INDYKIEM W SOSIE 400G PUSZKA

5.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 98 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: WHISKAS

Opis produktu WHISKAS 1+ POKARM DLA KOTÓW Z INDYKIEM W SOSIE 400G PUSZKA

Opis


Poznaj WHISKAS® z Indykiem w Sosie – kompletne i zbilansowane jedzenie dla kota. Jest ono źródłem niezbędnych substancji odżywczych w żywieniu kota, istotnych dla jego zdrowia i witalności. W każdej puszce przygotowaliśmy starannie wybrane składniki m.in. wysokiej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Twój naturalny mięsożerca rozsmakuje się w tym apetycznym posiłku w sosie.

Mokre jedzenie dla kota dostarcza mu dodatkową porcję płynów, które wspierają zdrowie jego dróg moczowych. WHISKAS® z Indykiem w Sosie to także codzienna pomoc w dbaniu o smukłą sylwetkę czworonoga - mokra karma dla kota zawiera około 4 razy mniej kalorii (w przeliczeniu na 100 g) niż sucha karma, co sprzyja utrzymaniu prawidłowiej masy ciała.

Korzyści ze stosowania WHISKAS® z Indykiem w Sosie:

- kompletne i zbilansowane żywienie kota,
- starannie wybrane składniki,
- mokra karma dla kota wspiera zdrowie jego dróg moczowych,
- pomaga dbać o zdrową sylwetkę.

Dodatkowe informacje

Skład

Składniki

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%, w tym 4% indyka), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry.


Uwagi o produkcie

Sposób karmienia

Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje ½ puszki mokrej karmy lub ⅓ puszki mokrej karmy i 15 g suchej karmy dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje ⅔ puszki mokrej karmy lub ½ puszki mokrej karmy i 15 g suchej karmy dziennie, a kot o masie ciała 5 kg potrzebuje ¾ puszki mokrej karmy lub ½ puszki mokrej karmy i 20 g suchej karmy dziennie.
Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilość karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku kotów z nadwagą zmniejsz dzienną ilość. Zapewnij kotu świeżą wodę do picia. Mokrą karmę podawaj w temperaturze pokojowej.

 

Przechowywanie

Niewykorzystaną część mokrej karmy przechowuj w lodówce do 2 dni.
 

Poleć produkt

:
:
: