Moje konto Moje konto

HERBATA ZIOŁOWA DZIURAWIEC 20TB HERBAPOL

8.51
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 100 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.06 kg

Opis produktu HERBATA ZIOŁOWA DZIURAWIEC 20TB HERBAPOL

Suplement diety, herbatka ziołowa

Dziurawiec przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz dobrego psychicznego i fizycznego samopoczucia. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i pracę nerek.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 1 torebki dziennie. Nie należy stosować u osób uczulonych na ziele dziurawca. Podczas stosowania ziela dziurawca należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne lub naświetlanie promieniami UV. U osób z jasną karnacją może wystąpić reakcja fotouczuleniowa (wysypka, swędzenie, rumień). Nie zaleca się stosowania  produktu przy znacznym uszkodzeniu wątroby, nerek oraz w wysokiej gorączce. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zalecana dzienna porcja produktu (napar z 1 torebki) odpowiada 1,5 g ziela dziurawca.

Skład

  • Ziele dziurawca
Zawartość opakowania

Zawartość opakowania: 30 g (20 saszetek x 1,5 g)

Poleć produkt

:
:
: